Rezervasyonum

Avsallar Transfer

2200 Başlayan Fiyatlar

Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı bir mahalle olan Avsallar, en popüler tatil bölgelerinden biridir. Özellikle denizi oldukça temiz olan bu bölge, her yıl yerli ve yabancı binlerce misafiri ağırlamaktadır. Aynı zamanda gezilecek yerlerinin yoğun olması sebebiyle oldukça verimli vakitler geçirebilecek, mevcut kalıntıları ile tarihe tanıklık edeceksiniz.

Antalya Avsallar'a Nasıl Ulaşılır?

Antalya il merkezine 105 kilometre, bağlı olduğu Alanya ilçe merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Avsallar'a birçok ulaşım yöntemi mevcuttur. Bunların arasında en konforlu ve güvenilir ulaşım yöntemi olan Avsallar transfer hizmetimizi şiddetle tavsiye ederiz.

En çok hava yolu sahasıyla ulaşım yapılan ilimize Antalya havalimanı Avsallar transfer hizmetimizle vip şartlarda ikamet edeceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Bu sayede zamandan ve maddiyattan tasarruf edip güvenli bir yolculuk yapacaksınız. Aynı zamanda tatil sürenizin bittiğinde Avsallar Antalya havalimanı transfer ile havalimanına güvenli bir şekilde randevu saatinizde ulaşabilirsiniz. 

Avsallarda Gezilecek Yerler Nelerdir?

Antalya, başlı başına tarihi kalıntılara ev sahipliği yapan bir ildir. Bu kalıntılara birçok ilçede ve mahallede de denk gelmek mümkündür. Bu ilçelere merkezden veya başka noktalardan Antalya Avsallar transfer ile ulaşıp verimli vakitler geçirebilirsiniz.

Kızılkule

Antalya Alanya'da bulunan bu kule, Alanya Kulesi ile birlikte şehrin simgesi haline gelmiştir. Geçmiş zamanlarda denizden gelen saldırılara karşı korunma amaçlı yapılan bu kule Alanya limanındadır. Bu tarihi mekana toplu taşıma araçları ile gidebileceğiniz gibi Avsallar Antalya transfer ile de ulaşma imkanınız mümkündür. Giriş ücreti 5 Tl olup, öğrenci ve müze kartı olanlar ücretsiz giriş yapabilirler.

Alara Han

Alara Kulesi'ne 800 metre uzaklığında ve Alara Çayı'nın kıyısında olan Alara Han, Anadolu Selçuklu zamanına ait bir kervansaraydır. Restore edilmiş olan bu yapı, günümüzde restoran ve alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir.

Sapadere Kanyonu

Alanya'nın 24 kilometre uzağında bulunan bu kanyon, bahar aylarındaki görüntüsüyle birçok ziyaretçi toplamaktadır. 300 metre uzunluğunda ve 400 metre yüksekliğindedir. Kanyonun sonuna ilerlediğinizde sizleri bir şelale ve şelalenin döküldüğü yerde doğal bir havuz beklemektedir. Bu kanyonu ziyaret ederseniz eğer havuzunda yüzmeden dönmemenizi tavsiye ederiz.