Rezervasyonum

Kumköy Transfer

1500 Başlayan Fiyatlar

Antalya ilinin Manavgat ilçesine bağlı olan Kumköy bir tatil beldesidir. Yaz mevsiminde yerli yabancı birçok turist bulundurmakta ve turistler deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaktadır. Buna ek olarak bu beldede gezilip görülecek birçok doğal güzellik bulunur.

Antalya Havaalanı Kumköy Ulaşım

Antalya ili ile Kumköy arası mesafe 60 km olup Kumköy transfer ulaşımı yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Kumköy'e gelecek turistler genellikle Antalya'ya uçakla gelmekte sonrasında taksi, otobüs ya da Antalya Kumköy transfer firmaları ile ulaşım sağlamaktalardır. Ayrıca transfer firmaları ile anlaşıldığı taktirde Kumköy Antalya transfer şeklinde dönüş sağlanır.

Antalya Havalimanı Kumköy Ulaşım

Antalya Havalimanı ile Kumköy arası mesafe yaklaşık 65 km olup 1 saat civarında sürmektedir. Transfer firmaları Antalya havalimanı Kumköy transfer işlemini gerçekleştirerek tatil için seçilen otel, pansiyon gibi istenilen bölgeye bırakır ve dileyen turistleri Kumköy Antalya havalimanı transfer şeklinde tekrar aldıkları noktaya geri bırakabilirler. Bu nedenle transfer firmalarının kullanılması rahat, güvenli, kaliteli ve konforludur. Çünkü keyifli bir tatil yapmak için ve yorulmadan istenilen tatil beldesine ulaşmak için en ideali transfer firmalarının araçları ile ulaşım sağlamaktır.

Kumköy Gezilecek Yerler

Antalya ilinin en ünlü tatil beldeleri arasında olan Kumköy güvenli ve kaliteli oteller ile yerli yabancı birçok turisti karşılamaktadır. Bu beldedeki oteller müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Öyle ki bazı oteller havalimanından ulaşım için direk transfer firmaları ile anlaşıp gelecek kişileri bu dertten de kurtarır.

Kumköy, bulunduğu lokasyon sebebi ile eşsiz bir doğa harikasına ev sahipliği yapar. Mutlaka gezilmesi görülmesi gereken yerlerin başında hiç kuşkusuz Manavgat Şelalesi gelmektedir. Manavgat Şelalesi'nin kenarında bir şeyler içerek suyun sesini dinlemek huzur verici olur. Ayrıca arkeoloji ve tarih merakı olan turistler Side Antik Kentini de gezebilir. Her yıl akın akın yerli yabancı birçok turist kabul eden Antalya ihtişamlı doğal güzelliklere sahip olması nedeni ile kumsalları, tarihi yerleri özellikle yaz aylarında çok kalabalıktır. Bunlara ek olarak Antalya Kumköy'de tatil yapmaya gelen turistler mutlaka Apollon tapınağını gezmeli ve tarihini öğrenmelidir.