Rezervasyonum

Belek Transfer

1000 Başlayan Fiyatlar

ASPENDOS ANTİK KENTİ

Türkiye'nin güneyinde, Pamphylia'nın eski bölgesinde yer almaktadır. Dünyada en iyi korunmuş ve korunan antik tiyatrosu olarak da bilinir. Tiyatro, mükemmel akustiği ve zarif mimari süslemesi ile de göz kamaştırır. İki katlı sahne binası özellikle etkileyici ve tiyatronun çoğu gibi son derece iyi korunmuş durumdadır. Aspendos Tiyatrosu, modern Antalya şehir merkezinin yaklaşık 47 km doğusunda ulunmaktadır. Yaklaşık 45 dakikada ulaşabileceğiniz antik kente Antalya Belek transfer ve tur şirketleri ile gidebilir ve yakındaki diğer antik yapıları ziyaret edebilirsiniz.

PERGE ANTİK KENTİ

Antalya şehir merkezinde 17 km uzaklıkta 15 dakikada ulaşabileceğiniz Perge Antik Kenti, görkemli kalıntıları ile görebileceğiniz en köklü dev manzaralarına sahiptir. Bir tarih tutkunuysanız ve iyi bir rehberiniz varsa, bu yerden gerçek bir keyif alacaksınız. Havalimanına da oldukça yakın olan kenti, Belek Antalya havalimanı transfer kullanarak ziyaret edebilirsiniz. Tarih sahnelerini gözlerinizin önüne serecek, kendinizi bir film setinde gibi hissettirecek bir tur sizleri bekliyor. 

SİLYON ANTİK KENTİ

Antalya şehir merkezinde 31 km uzaklıkta 25 dakikada ulaşabileceğiniz Aspendos ve Perge arasında yer alan kentin tarihi ve MÖ 4. yy'a kadar gider. Hellenistik mimari örneklere ait kalıntıları burada görmek ve eşsiz manzarısını görmek için kalıntıları seyretme eşliğinde tepeye tırmanabilirsiniz.  Antalya havalimanı belek transfer ile yolculuğunuz başlıyor, tarihin sayfalarında bir tur için hazır olun.

KURŞUNLU ŞELALESİ

Antalya şehir merkezinden 21 km uzaklıkta olan 15 dakikada varabileceğiniz, Kurşunlu Şelalesi Milli Parkı, yeşil birçok alanda olduğu gibi huzur veren bir yer. Antalya’nın sıcak yaz günlerinde serinleyebileceğiniz doğal bir harikasıdır ve erişimi kolaylığı ile mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. İsterseniz, doğal tünellerden dökülen suyun arkasından geçebilir ve suya dokunabilirsiniz.  Belek transfer ile rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz bu keyifli turu asla kaçırmamalısınız.

GOLF SAHALARI

Antalya kusursuz doğası, mükemmel mavi suları ve içinde barındırdığı tarihi değerlerle dikkat çekmeye devam ederken bir yandan da Dünyaca ünlü golf sahalarına sahiptir. Porfesyonellerin de tercih ettiği bu alanlarda özel ders alabilir, sahada birbirinden farklı parkurlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.  Belek Antalya transfer ile ayrıcalıklara sahip olmanın tadını çıkarın.