Rezervasyonum

Tur Taşıma Hizmeti


Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, VIP taşımacılığı ile birlikte taşımacılık sektöründe hizmet veren deneyimli ve güvenilir firmalardan bazıları tur taşımacılığı alanında doğan talep ve ihtiyaçlardaki artış paralelinde bu alanda da özel donanımlı araç filosu ve güler yüzlü çalışan personelleri ile birlikte hizmet vermektedirler. Ülkemizin turizm cenneti şehri, Akdeniz'in incisi Antalya'da tur taşımacılığı hizmetini en üst düzey kalitede müşterilerine sunan Vip transfer firmaları ile keyifli bir tur deneyimi yaşamanız mümkün.

Tur Taşımacılığında Lider Firma

Antalya ve ilçeleri için tur taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız bölgenin öne çıkan lider firmalarının başında Kaya Vip Transfer geliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile milyonlara ulaşan Kaya Vip Transfer, tur taşımacılık hizmetinde de güvenilir ve konforlu bir ulaşım sağlamayı misyon edinen bir firma. Son model dizayn edilen Vip standartlarını taşıyan geniş araç filosu ile tur taşımacılığını en iyi şekilde müşterilerinin hizmetine sunuyor. D2 yetki belgesine ve TURSAB belgesine haiz şirket, hizmet farkı ile diğer vip transfer firmalarının her zaman bir adım önünde.

Kaya Vip Transfer Hizmeti ile Konforlu Ulaşım

Günümüzde tatil ve iş amaçlı seyahatlerde güvenilirlik, konfor ve hızlı erişim gibi özellikleri ile havayolu ulaşımı, karayolu ve demiryolu ulaşımının önüne geçmektedir. Her ile demiryolu ulaşımı olmadığı gibi karayolu ulaşımı da uzun saatler hatta günler alabilmektedir. Zamandan tasarruf ve zamanı verimli kullanmak isteyenler için en iyi alternatif bu sebeple havayollarıdır. Uçak biletinizi alıp, istediğiniz hava alanına indikten sonra ise tek yapmanız gereken Kaya Vip Transfer aracınıza binmek olacaktır.  

Online Rezervasyon

Antalya'ya uçak yolu ile gelmeden önce Kaya Vip Transfer internet sistemi üzerinden online olarak rezervasyon yaptırabilir ve iner inmez lüks araçlarınıza kavuşarak gideceğiniz yere doğru yola koyulabilirsiniz. Daha önceden rezervasyon yaptırmayanlarda yine Kaya Vip Transfer şirketi yetkili temsilcileri ile iletişim kurarak vip transfer hizmeti satın alabilirler. Ayrıca araçla şoför kiralama gibi hizmetlerden de yararlanabilirler. Tur taşımacılık hizmeti kapsamında gideceğiniz otellere, iş merkezlerine, kongreler ve tarihi yerlere keyifle lüks araçlar eşliğinde ulaşabilirsiniz.