Rezervasyonum

Dalaman Transfer

7750 Başlayan Fiyatlar

Türkiye’nin güzellikleri ile dolu tatil için tercih edilen yerlerden en güzeli Dalaman'dır. Her köşesi farklı bir güzelliğe sahiptir ve bu güzellikleri görmek yerli yabancı bir çok turisti mest eder. 

Dalaman'a Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya Havalimanı’na yaklaşık olarak  245 km uzaklıkta bulunan Dalaman'a ulaşım süresi yaklaşık olarak 200 dakikadır. Bu belde de ulaşım sıklıkla Antalya Dalaman transfer sistemi ile gerçekleşir. Çünkü iki yönlü ulaşımda kolay olmakta ve Dalaman Antalya transfer sistemi de sağlanmaktadır. Bir diğer seçenek ise Antalya havalimanı Dalaman transfer şeklinde ulaşımdır.

Antalya havalimanı ile Dalaman arası yaklaşık 256 km olup burada tatil yapacak kişiler Dalaman Antalya havalimanı transfer ulaşımı da yapılabilir. Ayrıca Dalaman'da havalimanı da bulunmaktadır bu nedenle ulaşımda sorun yaşanmaz. Dalaman'a uçak ile ulaşan kişiler buradan merkeze taksi ile yüksek ücretler ödemen yerine daha uygun ve rahat olan dalaman transfer sistemini kullanabilirler. 

Dalaman’da Gezilecek Yerler

Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri Dalaman merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta olan Dalaman Çayı’dır. Dalaman Çayı Türkiye'nin rafting yapmak için en uygun merkezlerinden biridir. Rafting yapmak kadar rafting yapanları izlemek de keyif vericidir. Dalaman Çayı'na yakın civarda birçok balık yenilecek yerler ve gezilecek hediyelik eşya alacak yerler vardır. Yerli yabancı birçok turist Dalaman da tatil yapmaktadır fakat otel araştırmalarına göre daha çok yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen bir tatil yeri olduğu  anlaşılmaktadır. Ayrıca Dalaman da birçok yere tekne turu yapmak mümkündür.

Eşsiz Manzaraya Sahip Sarıgerme Plajı 

Sarıgerme, Dalaman’a komşu oraya kadar gidilip görülmeden gelinmemesi gereken bir plajdır. Gidilen yol boyunca zeytin ağaçları ve bol bol yeşil alanlar bulunur. Sarıgerme plajı, Sarıgerme Köyü’nde yer almaktadır. Upuzun bir kumsala ve çam ormanları ile farklı mistik bir ortama sahiptir. Plaj temiz tutulur ve denizin mavi tonu görüntüsü ile turistleri memnun eder.

Bütün bunlara ek olarak Dalaman'a gidip mutlaka o yörenin yemeklerinde yenmelidir.  Dalaman hem doğal güzelliği hem plajları hem hediyelik eşya dükkanları hem de taze balıkları ile gidenleri kendine hayran bırakacaktır.