Rezervasyonum

Kızılot Transfer

1800 Başlayan Fiyatlar

Manavgat ile arası yaklaşık yirmi dakika olan Kızılot’un tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Tarih ve mavinin yanı sıra eşsiz yeşil tonlarını bir arada toplayan kentimiz Antalya'ya geldiğinizde gezebileceğiniz ender sahiliyle de dikkat çekmektedir. Antalya merkeze ulaşım sağlamanın ardından Kızılot transfer ile iletişime geçerek seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Tarih beşiği ilimizin Manavgat ilçesine bağlı kızılot mevkinde uygun fiyatlarla lüks konaklama imkanları da bulabilirsiniz Denizin tadını çıkarırken bir yandan tatilinize farklı hava katmak adına Antalya Kızılot transfer ile görebileceğiniz güzellik ve tarihi Manavgat çevresinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Manavgat Kızılot Nereleri Gezebilirim?

En eski uygarlıklara beşiklik yapmış Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde gezip görebileceğiniz pek çok mekan bulunmaktadır. Bu mekanlara sırasıyla bakacak olursak;

Manavgat Şelalesi: Nehir sularının falezden düşmesi oluşan Manavgat şelalesi doğadan vazgeçemeyen tatilcilerin gözde mekanıdır. Kızılot mevkinde iken iletişime geçeceğiniz Kızılot Antalya transfer hizmetleri sizlere uygun fiyatla kaliteli yolculuk yaptıracaktır. Şelale etrafında muhteşem manzaraya karşı yemek yeme olanağı da bulabiliyorsunuz. Kızılota gelmişken görülmeye değer muhteşem manzarayı görmeden gitmemelisiniz. 

Köprülü Kanyon Milli Parkı: Kanyon çevresinde konumlanmış olan milli park farklı doğa oluşumlarını gözlemlemenize olanak tanıyor. Sedir ormanlarında yapacağınız gezinti ile yılın en keyifli anlarını yaşayabilirsiniz. Zeus ve Artemis tapınaklarını da görebileceğiniz parkımıza Antalya havalimanı Kızılot transfer olanaklarıyla sorunsuz yolculuklar yaparsınız. Tatil mekanlarının en önemli unsuru ulaşımdır. Ulaşım keyifli olursa yolculuk da keyifli geçecektir. Bu nedenle profesyonel bir firmadan yardım almanızda yarar var. 

Manavgat Külliye Cami: Her yıl farklı kültürlerden pek çok ziyaretçi kabul eden cami Akdeniz bölgesinin en büyük camileri arasında yer alıyor. Tatil sırasında farklı bir atmosfer yaşamak isteyenler yine bu alternatifi de değerlendirebilirler. Dört minare ve görkemli mimarisiyle dikkat çeken camiye ulaşım için yine profesyonel kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Antalya Kızılot Nasıl Gidilir?

Turizmin göz bebeği olan Antalya ilimiz hava limanına yahut otogara geldiğinizde deneyimli kadromuzla 7/24 destek olan Kızılot Antalya havalimanı transfer yardımıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sonrasında birlikte uzman kadromuzla yapacağınız yolculuk keyifli bir hal alacaktır. Gideceğiniz yere sizleri sorunsuz olarak ulaştırmak firmamızın tek gayesidir.