Rezervasyonum

Mahmutlar Transfer

2600 Başlayan Fiyatlar

Mahmutlar, Antalya’ya giden yerli ve yabancı birçok turistin deniz, kum ve güneş tatili yapmak için tercih sebebi olan sakin, temiz ve masmavi plaja sahip bir beldedir. Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar ile Alanya arası yaklaşık 8 km kadar kısa mesafededir. Yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte birçok turist bu beldeye gelerek güzel bir tatilin tadını çıkarmakta ve günlük yaşamdaki stresi atmaktadır.

Mahmutlar Gezilecek Yerler

Mahmutlar da deniz, kum ve güneşin tadını çıkardıktan sonra gezilecek yerlerden biri Leartes diğeri ise Naula. Bunlar belde bulunan önemli iki antik kenttir. Alanya ilçesinin en ünlü tatil beldeleri arasında olan Mahmutlar güvenli ve kaliteli oteller ile yerli yabancı birçok turisti karşılamaktadır. 

Leartes Antik Kenti

Bu antik kentte Helenistik dönemlere ait hamam, sarnıç gibi tapınak kalıntıları bulunmaktadır. Leartes Antik Kentine gidiş yolu Gözüküçüklü Köyü'nden geçmektedir. Burda yol düzgün değildir o nedenle transfer araçları kiralamak uygun olabilir.

Naula Antik Kenti

Bu antik kent Mahmutlar beldesinin ortasında yer almaktadır. Şehrin ortasında olması nedeni ile korunamamıştır ama arkeoloji ve tarih severlerin uğrak noktasıdır.

Antalya Havalimanı Mahmutlar Ulaşım

Antalya ili ile Mahmutlar arası mesafe 140 km olup Mahmutlar transfer araçları ile ulaşım yaklaşık 130 dakika sürmektedir. Mahmutlar beldesine gelecek yerli ve yabancı turistler genellikle Antalya'ya uçakla gelmektedir. Turistler sonrasında dolmuş, taksi, otobüs ya da Antalya Mahmutlar transfer firmaları ile ulaşım sağlamaktalardır. Ayrıca transfer firmaları ile anlaşıldığı taktirde Mahmutlar Antalya transfer araçları ile geri dönüş sağlanır.

Antalya Havalimanı ile Mahmutlar arası mesafe yaklaşık 138 km'dir. Çoğu tatil beldesinde olduğu gibi burada da ulaşım için en çok tercih edilen transfer firmalarının araçlarıdır. Transfer firmaları Antalya havalimanı Mahmutlar transfer araçları ile ulaşım işlemini gerçekleştirerek tatil için seçilen lokasyona bırakırlar. İsteyen turistleri ise Mahmutlar Antalya havalimanı transfer araçları ile tekrar aldıkları havalimanına geri bırakırlar. Bu nedenle transfer firmalarının kullanılması hem çok rahat hem de konforludur. Çünkü keyifli bir tatil için ve yorulmadan istenilen yere ulaşmak için en idealidir.