Rezervasyonum

Denizyaka Transfer

1600 Başlayan Fiyatlar

Belek sınırları içerisinde yer alan Denizyaka’nın diğer adı pergedir. Antik bir kent olan perge tiyatro, stadyum, tabanı mozaikle kaplı dükkanları ve şehir agorasıyla dikkat çekmektedir. Avrupa’ya turistlerinin göz bebeği olan antik kent ülkemizde de önemli turizm kentleri arasında yer almaktadır. Mavi denizin tertemiz suları yeşilin bütün tonlarıyla serinlemeniz için tüm olanakları önünüze sermektedir. Tarih merakınızı giderirken sahilin ince kumlarında güneşlenebilir heyecanı keşfedebilirsiniz. Belek’e yakın mevkiimize Denizyaka transfer ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Denizyaka Mevkiinde Tatil Olanakları Nasıl?

Perge antik kenti helen dönemine ait izler taşıdığından UNESCO tarafından da önerilen ören yerleri arasındadır. Perge stadyumu, sur duvarları, sütunlu caddesi, helen kapısı ve agorası ile zamanın tarihi yok edemediğine tanıklık ediyor. Belek civarında bulunan her bütçeye uygun otel bulabilir antik kentimizi ve mavi sularımızı Antalya Denizyaka transfer ile keşfedebilirsiniz. Size de rahat bir yolculukla tatilin keyfini çıkarmak kalır. Uygun fiyatla kaliteli bir tatil yaşamanın keyfini çıkarabileceğiniz mevkii unutulmaz bir tatile geçirmenize imkan sağlayacaktır.  

Belek ve Denizyaka Tatil Köyü Mesafe Uzak Mı?

Belek ile arası araba ile yaklaşık yarım saat olan mevki Manavgat ve serikden de yine yarım saat uzaklıktadır. Antalya ilimize geldiğiniz vakit Denizyaka Antalya transfer ulaşım imkanlarını sınırsız olarak hizmetine sunacaktır. Keyifli bir yolculukla varacağınız Denizyaka’nın eşsiz güzellikleri arasında kaybolacaksınız.

Günü birlik turlarla yine gözbebeği Antalya’mızı keşfedebilir tarihin ve mavinin eşsizliğini derinliklerinizde hissedebilirsiniz. Muhteşem koyları ile mavinin tüm güzelliklerine şahitlik edebileceğiniz Antalya havalimanı Denizyaka transfer ile ulaşımı da dert etmeyeceğiniz bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Antalya’nın doğusunda belek sınırları içerisinde yer alan mevkii gündüzü ayrı gecesi ayrı bir güzelliğe sahiptir.

Denizyaka Mevkiine Ulaşım Olanakları Nasıl?

Gözde tatil bölgeleri arasında yer alan belek denizyaka mevkiine gidebilmek için Antalya ilimize dilerseniz aracınızla, otobüs yahut uçakla gelmeniz yeterlidir. Sonrasında şayet havayolunu tercih ettiyseniz Denizyaka Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden yardım almanız denizyakaya ulaşım için yeterli olacaktır. Otogarda iseniz yine transfer yoluyla deneyimli personeller eşliğinde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren transfer olanağımız ile güvenliğinizi yüksek düzeyde tutarak yolculuğu tamamlamanızı hedefliyoruz.