Rezervasyonum

Marmaris Transfer

9500 Başlayan Fiyatlar

İçmeler plajı Marmaris'in merkezine 8 kilometre uzağındadır. Her yıl on binlerce turist akınına uğrar bu mekan. Pek çok konaklama alternatifi bulunmasından dolayı turistler genelde Marmara’da bu bölgeyi tercih ederler. Bu bölgede çok sık minibüs seferi yapılmaktadır. Bu yüzden ulaşımı kolaydır ve bu bölge turistler tarafından sıkça tercih edilir. Marmaris transfer ile de ulaşım kolayca sağlanabilir.

Turunç Halk Plajı

Turunç plajı Marmaris merkeze 21 kilo metre uzaklıkta bulunmaktadır. Antalya Marmaris transfer hattı sayesinde ulaşım muhteşem imkanlarla kolayca sağlanabilir. Harika ve göz alıcı otelleri, koyları, tatil bölgeleriyle tam bir turist mekanı denebilir. Bu plajın turist ve yerli akına uğramasının en büyük sebebi mavi bayraklı bir plaj olmasıdır. Mavi bayrak plajın ve denizin ne kadar temiz olduğunu simgeler. Bu sebepten dolayı yerli ve yabancı herkes burayı tercih etmektedir. Başka bir özellik olarak bu plaj eşsiz bir deniz altı güzelliğine sahiptir. Deniz turizmi, dalgıçlık ve su sporları için birer cennet denebilir. 

Uzunyalı Plajı

Yaklaşık 10 kilometre boyunca sahil şeridi vardır. Marmaris Antalya transfer hattını kullanarak pek çok turist bu plaja akın emektedir. Plajın hemen yanı başında bulunan sahil şeridinde sayısız restoran, kafe ve eğlence mekanı bulunmaktadır. Her geçen gün gelişen yapısı ile daha fazla turist bu bölgeye akın etmektedir. Ulaşım imkanı da oldukça kolaydır. Belek transferim ile ulaşım imkanların büyülü bir titizlikle ve kolayca her daim sağlanabilir. 

Bördübet Koyu

Marmaris'e bağlı olan Reşadiye Yarımadasında bulunur. Antalya havalimanı Marmaris transfer ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Deniz ile ormanlık alanın birleştiği bir yerde bulunan Bördübet koyu doğal canlılar bakımından oldukça zengindir. Doğa severler ve fotoğrafçılıkla uğraşanların akın ettiği bir bölge olarak bilinir. Bu bölgenin en iyi özelliklerinden biri de denizin ormanlık alana doğru oluşturduğu kanaldır. 

Sonuç olarak Marmaris Antalya havalimanı transfer sayesinde pek çok doğal güzellik ve plaj turistlere tatil imkanı sunmaktadır. Sayısız doğal güzelliğin bulunduğu Marmaris her geçen gün gelişmekte ve daha farklı ve daha fazla imkan sunmaktadır.