Rezervasyonum

Tekirova Transfer

2000 Başlayan Fiyatlar

Ülkemizde birçok yerli turistin yaz aylarında tatillerde sıklıkla tercih ettiği tatil yeri Antalya'dır. Tekirova, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı, tarihi ruhunu yansıtan ve masmavi denize ev sahipliği yapan tatil yerlerinden biridir. Kemer'in gözdesi olan Tekirova deniz, kum, güneş sever turistler için en muhteşem tatil beldesidir. Bu belde de yeşilin tüm tonları ile karşılaşarak hem tatilinizin keyfine ve huzuruna varabilir hem de temiz hava alarak kendinizi yenileyebilirsiniz. 

Tekirova Ulaşım

Antalya ili ile Tekirova arası mesafe 75 km olup Tekirova transfer ulaşımı yaklaşık 75 dakikadır. Tekirova'ya gelecek olan yerli ve yabancı turistler genellikle Antalya'ya uçakla gelmektedir. Antalya Havalimanına vardıktan sonra taksi, otobüs ya da Antalya Tekirova transfer firmaları ile anlaşıp gideceği yere kadar ulaşım sağlamaktalardır. Ayrıca transfer firmaları ile anlaşıldığı taktirde Tekirova Antalya transfer araçları ile tekrar  dönüş sağlanır.

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Antalya Havalimanı ile Tekirova arası mesafe yaklaşık 75 km'dir. Burada ulaşım 1 saat 40 dakika sürmektedir. Transfer firmaları Antalya havalimanı Tekirova transfer işlemini gerçekleştirerek tatil için seçilen lokasyona bırakır ve dileyen turistleri Tekirova Antalya havalimanı transfer araçları turistleri tekrar aldıkları noktaya geri bırakabilirler. Bu nedenle transfer firmalarının kullanılması oldukça rahat ve konforludur. 

Tekirova'da Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Antalya Tekirova beldesinde tatil yapan turistlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden ilki Üç Adalar'dır. Her sene birçok yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olan üç adalar doğası ve mavi suları ile çok dikkat çekmektedir.

Üç Adalar isimli bu adaların aslında teker teker isimleri vardır. Ayrıca üç adalar gerçekte dört tane adadan oluşmaktadır fakat bir ada diğerinin arkasında bulunduğu için Üç Adalar şeklinde isimlendirilmektedir. Üç Adalar yaz tatillerinde tekne ve yatların en uğrak noktalarından biri olarak belirlenmektedir.

İkinci olarak mutlaka görülmesi gereken doğal güzellik Tahtalı Dağı'dır. Burası göçmen kuşların ve dağ güvercinlerinin sıklıkla bulunduğu konaklama yeridir. Tahtalı Dağı üstünde bulunan teleferik ise en uzun teleferik hattından biridir. Tekirova doğal güzelliklerinin yanında birçok önemli tarihi güzellikleri de barındırmaktadır.