Rezervasyonum

Ölüdeniz Transfer

7250 Başlayan Fiyatlar

İş hayatından monoton günlerden sıkılan insanlar havaların düzelmesiyle kendini hemen bir tatil yerine atmak ister. En çok tercih edilen mekanlardan biri de Antalya oluyor. Antalya'nın birbirinden güzel ilçeleri, köyleri insanları her yaz kendine çeker. Ölüdeniz ise en sevilen yerlerden biridir. 

Ölüdeniz'de Gezilecek Yerler

Her yıl binlerce yerli yabancı turist ağırlayan Fethiye Ölüdeniz sadece güzel deniziyle değil görülecek muhteşem yerleriyle de meşhurdur. Piknik yapmak ya da doğada kafa dinlemek için gidilecek Kıdrak Koyu vardır. Koyun tertemiz plajı mevcuttur ve bir sürü çam ağaçları vardır. Ölüdeniz Tabiat Parkı tam 40 yıldır insanların ağaç kokusu ve tertemiz deniziyle ikinci evi olmuştur. Kafa dinlemek isteyenler, rahatça kitap okumak isteyenler için bir diğer seçenek olmuştur. Tabi ki en çok bilinenlerden biri Kelebek Vadisi, toplam 80 çeşit kelebeğe ev sahipliği yapar. Kelebeklerin çokluğu ve uçarken yarattığı muhteşem manzara insanları kendine aşık eder. 

Ölüdeniz ve Antalya Havalimanı Arası Ne Kadar?

Kendi aracınız olmadan Antalya'ya giderseniz transferinizi sağlayacak özel turlar bulmanız mümkün. Ulaşım için aktarma yapmaya gerek kalmadan Ölüdeniz transfer turlarını tercih edebilirsiniz. Kendi aracınızla da Antalya Ölüdeniz transfer süresi yaklaşık 3 saat 10 dakika sürüyor. Havalimanı 12 km daha uzak olduğu için Antalya havalimanı Ölüdeniz transfer ise 3 buçuk saati bulabiliyor.

Tur kullanmak istemeyenler ise havaalanına indikten sonra devamlı sefer halinde bulunan otobüsle Antalya otogara gidip oradan Fethiye Ölüdeniz arabalarına binebilirsiniz. Tabi ki bu durumda Ölüdeniz Antalya havalimanı transfer süresi uzuyor.

Uçağa binmeden bütün yolculuğu kendi arabanız ile yapacaksanız yol epey uzun olacaktır ama gelirken gördüğünüz her mekana bayılacaksınız. İstanbul'dan geliyorsanız Ölüdeniz Antalya transfer süresi 3 saati geçecektir bu yüzden önce Antalya'ya gelmek yerine direkt Muğla üzerinden bu cennet vadisine gelmeniz daha iyi olur. Yolculuğunuz İstanbul'dan Ölüdeniz'e toplam 11 saat sürecektir. 

Ölüdeniz Konaklama İmkanı

Ölüdeniz'e geldiğinizde denize sıfır oteller bulmanız büyük olasılık. Otellerin çoğunda konumundan dolayı hemen hemen her odasından denizi görmeniz mümkün oluyor. Konaklama için pansiyonlar da mevcut. Kamp yapmayı sevenler için ise çok güzel kamp alanları vardır.