Rezervasyonum

Blog

Antalya Havalimanı Size Özel Transferler

Antalya Havalimanı Size Özel Transferler

Günümüzde tatil amaçlı ya da iş seyahati amaçlı yapılan yolculuklarda genel olarak hava yolu ile ulaşım tercih edilmektedir. Uçakla havalimanına ulaşım yapıldıktan sonra en önemli konu istenilen mekana nasıl ulaşılabilir konusu olmaktadır. Güvenilir olduğu kadar konforun sağlanması için transfer yapılan firmalar ile ilgili oldukça derin araştırmalar yapılmaktadır.

Kayaviptranfer.com Firması ile Güvenilir Ulaşım

İnsanlar kara yolu ile vakit kaybetmekten ve  yorulmaktansa bir uçak bileti alarak gidecekleri yere kolayca ulaşım sağlayabilme imkanına yönelmektedir. Ancak havalimanına iniş yaptıktan sonra gidecekleri noktaya kadar ne yapacaklarını düşünüp en iyi transfer firması arayışına gitmektedirler. Kayaviptransfer.com firması Güler yüzlü ekibi ve konforlu ve güvenilir araçları ile havalimanından istenilen noktaya ulaşım sağlayan firmalar arasında ilk sıralarda​​​​yer almaktadır.

Antalya'da Transfer Hizmetleri

Antalya’ya hava yolu ile gelen yolcuların transfer hizmetinden faydalanabilme imkanları mevcut olmaktadır. Bu şekilde Antalya’nın farklı bölgelerinde bulunan otel ya da iş merkezi ve  kongre merkezi gibi alanlara ulaşımlarını sağlayabilmeleri için kayaviptrnafer.com firması hizmet vermektedir. Antalya il merkezi içerisinde bulunan havalimanından, transfer hizmeti sayesinde ulaşılmak istenilen noktaya kadar bırakılma ve uçuş sonrasında bekleyerek vakit kaybetmeme imkanı bulunmaktadır.

Kusursuz Konfor Güvenilir Hizmet ile Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak belirtilen misyonları öncelikle müşteri memnuniyeti olmaktadır. Kendilerini tercih eden müşterilerine en güvenli ve en konforlu bir şekilde ulaştırma hizmeti sunmaktadır. Hizmet verilen araçların tamamı vip dizayn olmakla birlikte ulaştırma bakanlığı tarafından belirlenen şartlara uygun olmaktadır. Ayrıca firmanın D2 yetki belgesi ve TURSAB belgesi mevcut olmaktadır. Oluşabilecek her türlü olumsuz olaya karşı gerekli olan tüm tedbirler alınmakla birlikte periyodik olarak düzenli bakım ve kontroller yapılmaktadır.

Acil Transfer İhtiyacında Ne Yapılmalı?

İster otel ya da ister yazlıkta isterse başka bir yerde konaklama yapan kişilerin havalimanına ulaşımı için  verilen adresten havalimanına dönüş transferi yapılmaktadır. İstenilen saat ve ihtiyaç duyulan her zamanda kayaviptransfer.com firması müşterilerin hizmet vermek amacı ile hazır bulunmaktadır. Tüm araçlarda talep edilmesi halinde bebek koltuğu da yer almaktadır. Rahat ve güvenilir bir ulaşım için ihtiyaç duyulan her hizmet mevcut olmaktadır.